top of page

Kolekcia Vrindavan

About Us

Už len názov tejto kolekcie našeptáva, že sa jedná o niečo výnimočné, niečo úplne odlišné. Je tomu naozaj tak.

Dlho bola táto kolekcia neverejná. Koncom roka 2019 uzrela svetlo sveta a veríme, že v tejto jedinečnej kolekcií nájdeš zaľúbenie rovnako ako my. Vitaj vo Vrindavane, v krajine božskej lásky.

1381920_10200880588003040_638171775_n.jp

Kolekcia Vrindavan = duša indickej prírody

    Kolekcia Vrindavan aktuálne obsahuje 2 jedinečné vône so silným spirituálnym účinkom. Sú to vône, ktoré pohnú Tvojím vnútroným svetom. Čisté transcendentálne vône priamo z Indie. Obe sú 100% prírodné a vďaka

špecialnému výrobnému procesu obsahujú vysokú koncentráciu zložiek rastlinného pôvodu.

V každej jednej kvapke je tak starostlivo a s láskou zachytená duša indickej prírody.

    Kolekciu Vrindavan je možné objednávať celoročne, avšak kvôli dlhšej dobe dodania esencií a vyššej cene, počítaj prosím s dlhším dodaním ako u ostatných kolekcií.

Vyber si vôňu ...

vrindavan.png

A) Biely lotos: Kvetinová svieža vôňa s decentnými zemitými tónmi. Zvláštnosťou lotosu je, že sa nedá ušpiniť tekutými nečistotami. Na povrchu okvetných lístkov sú drobné kryštáliky, ktoré pomáhajú stekaniu tekutých látok a nečistot z kvetu.

I vďaka tomu je lotosový kvet posvätnou kvetinou a dôležitým náboženským symbolom. Častokrát býva ako lotos nesprávne označovaných niekoľko druhov lekien, ktoré tieto vlastnosti nemajú.


B) Frangipani: Bohatá kvetinová vôňa s orientálnou dohrou, ktorá je neuveriteľne jemná a hrejivá. Jej nenásilná zvodnosť vytvára láskyplné objatie, ktoré prináša pokoj pre telo i myseľ. Zavrite oči a nadýchnite sa tejto spirituálnej vône ... sami uvidíte čo sa bude diať.

Vyber si farbu ...

farby_2021.png

1: fialová

2: fuchsia (malinová)

3: ružová

4: červená

5: indigová (čučoriedková)

6: smaragdová

7: oranžová

8: karamelová

9: modrá

10: zelená

11: žltá

12: slonová kosť (krémová)

13: tyrkysová

14: šedá

15: čierná

16: biela

Vyobrazené farby majú orientačný charakter. Ich reálna podoba sa može líšiť v závislosti od tuhnutia vosku pri výrobe a sýtosti namiešanej farby alebo i od vybrazenia na monitore Vášho počítača.

Potrebuješ poradiť s výberom vône alebo farby? Prípadne máš dotazy alebo nejasnosti?
Kľudne napíš a spolu sa na to pozrieme.

bottom of page